Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
AUGUST HERMANN KNOOP (1856-1919): Interiör med schackspelande herrar i rokokomiljö, signerad A Knoop, olja på pannå, ca 27x37 cm
868271
2021-01-29