Oljemålning August Hermann Knoop

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

AUGUST HERMANN KNOOP (1856-1919): Interiör med schackspelande herrar i rokokomiljö, signerad A Knoop, olja på pannå, ca 27x37 cm

868271

2021-01-29