Bertil Vallien & Göran Wärff, skulpturer och vas

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN & GÖRAN WÄRFF, skulpturer 2 st "Brains" och vas, Kosta Boda, skulpturerna av matt ljusblått och klart glas, den klara med inneslutning i svart, en signerad Kosta Boda BV och nummer, vasen av klarglas med blästrad dekor av band, signerad Kosta Boda G. Wärff 49465, längd 7,5 och höjd 18 cm

Skulpturerna med mindre repor

868275

2021-02-28