Ture Ander oljemålning

Ture Ander oljemålning
Ture Ander oljemålning
Ture Ander oljemålning
Ture Ander oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TURE ANDER (1881-1959): Lupiner, olja på duk, signerad signerad och daterad 35, 47 x 60 cm.

868287

2021-01-30