Fåtöljer med fotpall

Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall
Fåtöljer med fotpall

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1 par, "Hjellegjerde", Northern Comfort, Norge, 1900-talets andra hälft, snurr- och tiltfunktion, etikettmärkta, sitthöjd ca 43 cm

Smärre bruksslitage

868297

2021-01-24