Gunnar Kanevad ljusstake samt skulptur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR KANEVAD, 2 dlr., ljusstake samt skulptur, trä, signerade Kanevad 1995 resp 1972, höjd ljusstake ca 39 cm, höjd skulptur ca 23 cm, manschetter medföljer

Bruksslitage, skulptur limmad

868301

2021-01-25