Vivian Guthrie

Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIVIAN GUTHRIE (samtida): Komposition, signerad och daterad a tergo V Guthrie -72, glasmosaik, ca 91x15 cm

868310

2021-01-25