Vivian Guthrie

Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie
Vivian Guthrie

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIVIAN GUTHRIE (samtida): Komposition, signerad och daterad a tergo V Guthrie -73, glasmosaik, ca 51x51 cm

En lös del (medföljer)

868320

2021-01-25