Mulberry
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MULBERRY, väska i scotchgrain med detaljer i brun läder, invändigt fodrad med logomönstrad textil, märkt "MULBERRY" samt med numrerad plakett, bredd 33 cm, djup ca 11 cm, höjd 26 cm
Bruksslitage, nötta kanter undertill.
868364
2021-02-01