Klubbat för:
6 200 SEK
2 000 SEK
ASTRID ANDERBERG, 2 st, skulpturer, i form av ugglor, stengods, en monogramsignerad samt daterad AA -83, höjd ca 19-23,5 cm
868406
2021-01-25