Edition Amour Manolo Blahnik Floral Cuff
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
MANOLO BLAHNIK, Floral Cuff, bijoux, stel öppen armring, floralt textilt dekorband, stämpelmärkt i godset, bredd ca 4 cm, diam ca 6 cm, box original medföljer
Fint skick. Obetydligt slitage. Box med stötskador.
868427
2021-02-07