Edition Amour Manolo Blahnik Floral Cuff

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

MANOLO BLAHNIK, Floral Cuff, bijoux, stel öppen armring, floralt textilt dekorband, stämpelmärkt i godset, bredd ca 4 cm, diam ca 6 cm, box original medföljer

Fint skick. Obetydligt slitage. Box med stötskador.

868427

2021-02-07