Edition Amour Tod´s Skor Stl 36.5

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

TOD´S, skor, stl 36.5, brunt skinn, vit dekorsöm, undersidig gummisula, hög träimiterande klack, klackhöjd ca 10 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksskick. Invändigsula med slitage på tåparti efter iläggssula.

868428

2021-02-07