Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
TOD´S, skor, stl 36.5, brunt skinn, vit dekorsöm, undersidig gummisula, hög träimiterande klack, klackhöjd ca 10 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksskick. Invändigsula med slitage på tåparti efter iläggssula.
868428
2021-02-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner