PER JULIUS : Fjällbjörkar mot vårflod

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER JULIUS (född 1952): Fjällbjörkar mot vårflod, signerad P. Julius, akvarell, 23x16,5 cm

868429

2021-02-06