Edition Amour Omega Seamaster 30 Armbandsur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, Seamaster 30, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, ref nr. 135.007-63, verk nr. 21066321, kaliber 286, diam ca 35 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället.. SAV garanterar ej funktionen.

868434

2021-02-07