Edition Amour Omega Seamaster 30 Armbandsur
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, Seamaster 30, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, ref nr. 135.007-63, verk nr. 21066321, kaliber 286, diam ca 35 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället.. SAV garanterar ej funktionen.
868434
2021-02-07