Lars Hellsten, Ariel

Lars Hellsten, Ariel
Lars Hellsten, Ariel
Lars Hellsten, Ariel
Lars Hellsten, Ariel
Lars Hellsten, Ariel
Lars Hellsten, Ariel
Lars Hellsten, Ariel
Lars Hellsten, Ariel
Lars Hellsten, Ariel
Lars Hellsten, Ariel
Lars Hellsten, Ariel
Lars Hellsten, Ariel

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS HELLSTEN (född 1933), vas och skål, arielteknik, glas, vas signerad Orrefors 9564-61 Lars Hellsten 2001 5/3 999, höjd ca 16 cm, skål signerad Orrefors 9573-61 Lars Hellsten 2002 295- 999,( fyrklövern märkning), höjd ca 9,5 cm

Bruksslitage, bubblor i glaset

868448

2021-01-27