Edition Amour Breitling Armbandsur 1940-tal
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BREITLING, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minuträknare, ref nr. 174, serie nr. 638249, kaliber Venus 170, diam ca 36.5 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
868450
2021-02-07