Edition Amour Breitling Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

7 000 SEK

BREITLING, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minuträknare, ref nr. 174, serie nr. 638249, kaliber Venus 170, diam ca 36.5 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

868450

2021-02-07