Oljemålning Peter Adolf Persson

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): Skånskt landskap, signerad P A Persson, olja på duk, ca 78x123 cm

868451

2021-01-26