Ulf Lundell

Ulf Lundell
Ulf Lundell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF LUNDELL (född 1949), ur mappen "Hommage à William S", färgseriegrafi, signerad, daterad -90, numrerad EA, bladmått ca 75x56,5 cm

Veck i väster kant (möjligen ursprungligt), ej examinerad ur ram

868453

2021-01-30