Sagan om ringen grafiskt tryck
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SAGAN OM RINGEN (Lord of the Rings), Richard Taylor, Peter Jackson and John Howe, "Rivendell" ur "The Fellowship of the Ring", grafiskt tryck med en bit CinemaScope-filmrulle från Peter Jacksons privata kollektion, signerad, numrerad 599/1000, bildmått ca 31x42 cm (dagmått ca 62x60 cm)
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
868456
2021-03-01