Sagan om ringen grafiskt tryck

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAGAN OM RINGEN (Lord of the Rings), Richard Taylor, Peter Jackson and John Howe, "Rivendell" ur "The Fellowship of the Ring", grafiskt tryck med en bit CinemaScope-filmrulle från Peter Jacksons privata kollektion, signerad, numrerad 599/1000, bildmått ca 31x42 cm (dagmått ca 62x60 cm)

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

868456

2021-03-01