Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, silver, 1900-tal, svenska importstämplar, vikt exkl. glasinsats med slipad dekor, höjd 9, diameter 17 cm, vikt exkl. glasinsats ca 306 g

868457

2021-01-25