Edition Amour Cartier Santos Galbée Armbandsur
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARTIER, Santos Galbée, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, safirglas, integrerad halvstel länk med viklås i original, serie nr. 090239613, diam ca 24x24 (35) mm, box med inredning i original medföljer
Bruksslitage. Krona saknar safir. Viklås med bortfall av guldfärgat monogram. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
868466
2021-02-07