Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Länsmansgården", signerad Rudberg, olja på pannå, ca 27x35 cm
Zustandsbeschreibung
868469
2021-01-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner