Oljemålning Gustav Rudberg

Oljemålning Gustav Rudberg
Oljemålning Gustav Rudberg
Oljemålning Gustav Rudberg
Oljemålning Gustav Rudberg
Oljemålning Gustav Rudberg
Oljemålning Gustav Rudberg
Oljemålning Gustav Rudberg
Oljemålning Gustav Rudberg

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Länsmansgården", signerad Rudberg, olja på pannå, ca 27x35 cm

Zustandsbeschreibung

868469

2021-01-26