Edition Amour Omega Genève Armbandsur 18K

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OMEGA GENÈVE, armbandsur, 18K, 1980-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, krona med Omega, halvstel länk i förgyllt stål ej original, ref nr. 1181, serie nr. 5119457, verk nr. 39567631, kaliber 625, diam ca 23 mm, box med inredning i original medföljer

Mycket fint skick. Gåvogravyr. Fungerar vis inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

868471

2021-02-07