Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SHAKER, nysilver, 1920-/30-tal, art déco, stämplad TESI, inkl invändigt löstagbar sil, höjd ca 23 cm
Zustandsbeschreibung
868474
2021-01-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner