Oljemålning Olof Krumlinde

Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Landskapsmotiv med bonde, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, ca 32x49 cm

Färgbortfall

868475

2021-01-26