Skrivbord 1900-tal

Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD SAMT STOL, björk, 1900- tal, tre lådor i sargen, stolen textilklädd, sitthöjd ca 44, bordets höjd ca 74, 145x74 cm

Bruksslitage, fläckar på skivan

868476

2021-01-27