Edition Amour Omega Seamaster de Ville Armbandsur

Klubbat för:

4 400 SEK

5 000 SEK

OMEGA, Seamaster de Ville, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, krona med Omega, senare präglad läderrem ej original, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

868486

2021-02-07