Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARIN STACKELBERG (1877-1957): Trädgårdsvy möjligen från Grand Hotell Ribbagården i Gränna, signerad K Stackelberg, olja på duk fäst på pannå, 21 x 27 cm
Olja på duk fäst på pannå
868490
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här