Spegel Louis Philippe
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, omkring 1800-talets första hälft, Frankrike, Louis Philippe, skuren pärldekor, svart och silvermålad med förgylld dekor, ca 49x40 cm
Ytskador och färgsläpp, dimmig foliering, mindre lösa bitar medföljer
868493
2021-01-25