Spegel Louis Philippe

Spegel Louis Philippe
Spegel Louis Philippe
Spegel Louis Philippe
Spegel Louis Philippe
Spegel Louis Philippe
Spegel Louis Philippe

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, omkring 1800-talets första hälft, Frankrike, Louis Philippe, skuren pärldekor, svart och silvermålad med förgylld dekor, ca 49x40 cm

Ytskador och färgsläpp, dimmig foliering, mindre lösa bitar medföljer

868493

2021-01-25