Bägare

Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, tidigt 1800-tal, mässing samt zink eller bly, stansad dekor samt dekor av kopparmynt, konformad, diam 11,5, höjd ca 14 cm

Bruksslitage, botten med lagning/förstärkning

868506

2021-01-25