Edition Luxe Armband 18K

Edition Luxe Armband 18K
Edition Luxe Armband 18K
Edition Luxe Armband 18K
Edition Luxe Armband 18K
Edition Luxe Armband 18K
Edition Luxe Armband 18K

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, 18K, otydliga svenska stämplar, rödguld, modell med stav, odlad saltvattenspärla ca 3.5 mm samt ametistkulor ca 5 mm, lås i form av springring, längd ca 18.5 cm, vikt ca 2.6 g

Bruksskick.

868509

2021-03-28