Edition Luxe Armband 18K
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBAND, 18K, otydliga svenska stämplar, rödguld, modell med stav, odlad saltvattenspärla ca 3.5 mm samt ametistkulor ca 5 mm, lås i form av springring, längd ca 18.5 cm, vikt ca 2.6 g
Bruksskick.
868509
2021-03-28