Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HEREND, 8 dlr., porslin, Ungern, bestående av bl.a bonbonjär, fat, gräddkanna, polykrom dekor med blommor, förgylld kant, höjd ca 2-12 cm
Enstaka nagg
868528
2021-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här