Herend porslin

Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin
Herend porslin

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEREND, 8 dlr., porslin, Ungern, bestående av bl.a bonbonjär, fat, gräddkanna, polykrom dekor med blommor, förgylld kant, höjd ca 2-12 cm

Enstaka nagg

868528

2021-01-25