Figuriner Pirkenhammer

Figuriner Pirkenhammer
Figuriner Pirkenhammer
Figuriner Pirkenhammer
Figuriner Pirkenhammer
Figuriner Pirkenhammer
Figuriner Pirkenhammer
Figuriner Pirkenhammer
Figuriner Pirkenhammer
Figuriner Pirkenhammer
Figuriner Pirkenhammer
Figuriner Pirkenhammer
Figuriner Pirkenhammer

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, Pirkenhammer, Tjeckoslovakien, 1920/30-tal, kvinnofigur, signerad, höjd ca 21 cm

Sedvanligt ytslitage

868535

2021-01-25