Peder Knudsen oljemålning

Peder Knudsen oljemålning
Peder Knudsen oljemålning
Peder Knudsen oljemålning
Peder Knudsen oljemålning
Peder Knudsen oljemålning
Peder Knudsen oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PEDER KNUDSEN (1868-1944): Havsband, olja på duk 101x135 cm, signerad

868557

2021-01-27