Byrå
Vollendet
2021-01-27
868568
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1960-tal, teakfaner, 3 lådor, höjd ca 70, 75x63 cm
Bruksslitage