OKÄND KONSTNÄR
2021-01-27
868570
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, kyrkointeriör, osignerad, olja på duk, ca 44x56 cm