Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): motiv med rabbiner, signerad, litografi, ca 49x59 cm
Zustandsbeschreibung
868574
2021-01-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner