Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): komposition, signerad, litografi, ca 59x49 cm

Kuntoraportti

868577

Päivämäärä:

2021-01-25