Nybro armaturfabrik golvlampa
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
NYBRO ARMATURFABRIK, golvlampa, med vit plastskärm samt förkromad metallstomme, etikettmärkt ´´NAFA´´, höjd ca 185 cm
Ingår i temaauktionen Modern Belysning
Skador: Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
868582
2021-01-27