Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AFRIKANA (5) 1 sköld, 2 knivar, 1 skulptur, 1 kärl, trä, järn, läder, kaurissnäckor, skulpturens höjd ca 51 cm
Proveniens: Inköpt i Tanzania på 1980-talet
Slitage
868586
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här