Afrikana

Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana
Afrikana

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AFRIKANA (5) 1 sköld, 2 knivar, 1 skulptur, 1 kärl, trä, järn, läder, kaurissnäckor, skulpturens höjd ca 51 cm

Proveniens: Inköpt i Tanzania på 1980-talet

Slitage

868586

2021-01-27