Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
SIDOBORD, tidigt 1900-tal, enklare skuren dekor, bemålad samt bronserad, höjd ca 75 samt 68x41 cm
Nagg, krackelyr, färgbortfall, slitage
868594
2021-01-28