Eduard Wiiralt etsning

Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954): "Fontenay aux Roses Seeaux", signerad samt numrerad EA, etsning, ca 33x45 cm

868612

2021-01-25