Edition Amour Salvatore ferragamo Skor
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SALVATORE FERRAGAMO, skor, loafermodell, svart lackat patent läder, invändigt klädda med ljust skinn, undersidig skinnsula, klackhöjd ca 2.5 cm, dustbag medföljer
Längd ca 25.5 cm.
Uppskattad storlek ca 37-37.5
Fint bruksskick. Obetydligt slitage. Senare undersidig halvsula i gummi. Saknar storleksangivelse.
868615
2021-02-07