Edition Amour Salvatore ferragamo Skor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALVATORE FERRAGAMO, skor, loafermodell, svart lackat patent läder, invändigt klädda med ljust skinn, undersidig skinnsula, klackhöjd ca 2.5 cm, dustbag medföljer

Längd ca 25.5 cm.
Uppskattad storlek ca 37-37.5

Fint bruksskick. Obetydligt slitage. Senare undersidig halvsula i gummi. Saknar storleksangivelse.

868615

2021-02-07