Endel Köks färgetsning
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ENDEL KÖKS (Estland 1912-1983): "Promenad", färgetsning, signerade och daterade Endel Köks -61, numrerad 1/2, bildmått ca 47x37 cm
Kuntoraportti
868633
Päivämäärä:
2021-01-25