Endel Köks färgetsning

Endel Köks färgetsning
Endel Köks färgetsning
Endel Köks färgetsning
Endel Köks färgetsning

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

ENDEL KÖKS (Estland 1912-1983): "Promenad", färgetsning, signerade och daterade Endel Köks -61, numrerad 1/2, bildmått ca 47x37 cm

Kuntoraportti

868633

Päivämäärä:

2021-01-25