Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPELBORD, 1800-tal, rokokostil, björk, uppfällbar och vridbar skiva, under skiva förvaringsplats, H ca 75, ca 90 x 44 cm
Skador: bruksslitage, skivor har slagit sig något
868635
2021-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här